GSAslan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kewell : 'Derbiye Hazırım'

Kewell : 'Derbiye Hazırım' Empty Kewell : 'Derbiye Hazırım'

Mesaj tarafından mem0 Paz Kas. 09, 2008 5:18 am

Kewell : 'Derbiye Hazırım' 7_233465_kewell0911_414_232

Derbide oynaması kesinleşen Avustralyalı yıldız, hocasına ‘hazırım´ mesajı yollarken, Adnan Polat ve Yiğit Şardan iddialı konuştu.

‘Fizyoterapistle çalıştım’
Sakatlığı nedeniyle Benfica’ya götürülmeyen Kewell’ın derbide oynamasına kesin gözüyle bakılıyor. Geçen hafta boyunca özel fizyoterapistiyle çalıştığını belirten Avustralyalı yıldız, “Hazırım, görev bekliyorum. Derbide oynamak istiyorum” dedi. Bir süredir takımdan ayrı kalan Nonda ile Mehmet Topal’ın da kadroya alınması bekleniyor. Aydın’ın durumu maç saatinde belli olacak. Emre Güngör, Hasan Şaş, Barış, Serkan Çalık, Uğur, Linderoth ve Orkun ise sakat.

‘Biz daha iyi oynuyoruz...’
Hazırlıklarını dün akşam Florya’da yapılan idmanla tamamlayan Cim Bom, kampa girdi. Adnan Polat ve kurmayları tesislerde üs kurarken, Başkan, “Kadıköy’e kazanmak için gideceğiz ve kazanacağımıza inanıyorum. Allah, hakem Hüseyin Göçek’in yardımcısı olsun” ifadesini kullandı. Polat’ın yardımcısı Yiğit Şardan ise “Belki takım olarak yorgunuz, ama Fenerbahçe’den daha iyi oynuyoruz ve kazanacağız” dedi.
mem0
mem0
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Erkek

- Similar topics